Apie mus

Pagrindinis mūsų tikslas – sukuriame visada sklandžiai veikiančią mokėjimų priėmimo sistemą Jūsų verslo klientams. Inovatyvūs ir naujoviški sprendimai mums leidžia būti šios rinkos priekyje.

Turėti nepriekaištingos kokybės įrangą ir siekiate daugiau sutaupyti? Tai – mūsų klientų kasdienybė.

Nors esame nedidelė komanda, mes veržlūs, stiprūs, patyrę ir patikimi. Kol mūsų konkurentai rūpinasi korporacijų gigantais, mes rūpinamės Jumis – smulkiaisiais ir vidutiniais verslais, už kurių slepiasi tikri žmonės, tikros istorijos ir neįkainojama vertė kurią neša Jūsų verslas. Mes norime padėti sutaupyti Jums kuo daugiau tiek finansų, tiek brangaus laiko, ir atimti rūpestį dėl klientų mokėjimų priėmimo.

Kodėl rinktis būtent mus?

Patirtis

Turime sukaupę daugiau nei 11 metų patirtį dirbdami su kasos aparatais ir mokėjimo sistemomis. Konsultuojame klientus nuo-iki, kas susiję su kasos aparatais ir mokėjimų priėmimais.

Greitis

Esame pirmieji ir vieninteliai, kurie gali suteikti pilną paslaugą. Jums nereikės kreiptis į banką ir ilgai laukti eilėje, todėl mes dirbame kur kas greičiau nei konkurentai.

Dėmesys

Ypatingai mylime ir vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl visuomet užtikriname pačias geriausias sąlygas, pritaikytas specialiai Jums. O nuoširdus dėmesys ir nepriekaištingas servisas leidžia džiaugtis ilgalaikiais laimingais klientais bei partneriais.