Įmokų surinkimas internetu

Palengvinkite apsipirkimą savo elektroninėje parduotuvėje

Turite elektroninę parduotuvę ir norite, kad apsipirkimas klientams taptų kuo paprastesnis?
Jūsų pirkėjai iš viso pasaulio galės lengvai atsiskaityti suvedę savo mokėjimo kortelės duomenis el.parduotuvės sistemoje.

Jūsų el.parduotuvė yra atidaryta 24/7, bet Jums nereikia jaudintis dėl mokėjimų surinkimo. ČEKIS padės įsidiegti sistemą, kuri palengvins Jūsų verslo gyvenimą ir sukurs sklandesnę kliento kelionę.

Optimizuokite apsipirkimo procesą su mūsų pagalba.

Privalumai

Globalumas

Pirkėjai Jūsų el. parduotuvėje suveda kortelės numerį ir patvirtina mokėjimą banko išduota identifikavimo priemone (pvz. Smart ID). Mokėti galima bet kuria Visa ar Mastercard kortele, nepriklausomai nuo to, kuriame banke ir kurioje šalyje kortelė yra išduota.

Saugus atsiskaitymas

Visi mokėjimai privalo būti patvirtinti pačio mokėtojo. Dėl mokėjimo kortelėms taikomos „3D Secure“ apsaugos Europos Sąjungoje, klientas taip pat turi patvirtinti savo tapatybę mokėjimo kortelę išdavusio banko puslapyje. Taip apsaugoti esate ir Jūs, ir Jūsų pirkėjai.

Lengvas naudojimas

Jūs galėsite lengvai administruoti visus mokėjimus kortelėmis internetu. Pirkėjui suvedus duomenis iškart gausite patvirtinimą, o nesėkmingo mokėjimo atveju bus matoma priežastis kodėl taip įvyko. Prekybininko portale rasite visą transakcijų istoriją, ir galėsite atlikti grąžinimus tik vieno mygtuko paspaudimu.