Kuriame vertę

savo partneriams ir jų prekybininkams

Nepraleiskite progos jungtis prie geriausių

Mes esame lietuviško kapitalo įmonė, kuri nori stipriai plėstis ir ieškome tokių pat ambicingų partnerių, kurie nori augti kartu su mumis.

Mūsų pasididžiavimas yra ilgalaikiai darbuotojai ir klientai, todėl ir partnerystes norime kurti tokias, kurios būtų ilgalaikės ir abipusiai naudingos.

Nuolat komunikuojame su savo partneriais, analizuojame jų atsiliepimus, norus bei pageidavimus, teikiame techninę pagalbą ir organizuojame mokymus. Esame ypatingai lankstūs įvairiems bendradarbiavimo pasiūlymams. Mes ieškome geriausio sprendimo visiems, todėl visada skatiname susisiekti pažintiniam skambučiui aptarti visas darbo kartu galimybes.

Galime užtikrinti sklandų bendravimą, nuoširdų dėmesį, ir konkurencingą kainą už ilgaamžišką bei patvarią įrangą. Visada būsite užtikrinti, kad turite nepriekaištingą produktą savo klientams. Bendradarbiaujant su mumis, turėsite šansą tiekti aukščiausios kokybės produktus ir sėkmingai konkuruoti mokėjimų skaitytuvų rinkoje.

Tapus mūsų partneriais – tapsite pranašesni už konkurentus!

Komanda

Mūsų komandą sudaro kompetetingi bei profesionalūs inžinieriai ir IT specialistai. Kartu kuriame vienus geriausių išmaniųjų sprendimų rinkoje, ir niekada nestovime vietoje ieškodami naujų galimybių.

Aukšta kokybė

Visi produktai, prieš pasiekdami partnerius, yra kruopščiai testuojami, todėl galime užtikrinti ypač aukštą kokybę, sklandų bei ilgalaikį mūsų produktų veikimą. Net susidūrus su problemomis ar klausimais, visada gausite operatyvią pagalbą iš mūsų serviso.

Konkurencinga kaina

Neįtikėtinai patrauklus kainos ir kokybės santykis. Mes garantuojame aukščiausią kokybę, sklandų veikimą, patogų bei greitą diegimą, ir apdovanojimus pelniusį išskirtinį dizainą. Visa tai – už itin konkurencingą kainą. Susisiek ir sužinok daugiau!

Lankstūs sprendimai

Net jei esate ypatingai reiklūs ir su specifiniais prašymais, mes esame ypatingai lankstūs ir galime pritaikyti savo produktus būtent pagal jūsų poreikius. Neeiliniams partneriams – išskirtiniai sprendimai.