Įmokų surinkimas parduotuvėse

Kokybiškos, modernios ir sklandžios mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos

Šiai dienai, kiekvienas prekybininkas neišvengiamai turi turėti galimybę apmokėti už prekes ir paslaugas kortele. Dėl to, kad klientų, kurie atsiskaito kortele yra tiek daug, verta turėti ypatingai gerą sistemą, jog niekada nekiltų jokių rūpesčių. Taip pat, vertėtų atsižvelgti ir į sąlygas, su kuriomis sutinkate sudarę sutartį su mokėjimo kortelių aptarnavimą suteikiančia įmone.

Čia mes turime Jums gerų žinių – pasirinkus ČEKIS, sutaupysite nemažą sumą nuo kiekvienos transakcijos, o tai tik padidins Jūsų pelną.

Kokie privalumai bendradarbiaujant su mumis?

Naudodamiesi mūsų mokėjimo kortelių paslauga, savo klientams galėsite pasiūlyti saugų ir patogų atsiskaitymą debetinėmis bei kreditinėmis kortelėmis „MasterCard“, „Maestro“, „VISA“ ir „VISA Electron.

Turėsite galimybę matyti visas mokėjimo operacijas vienoje vietoje, ir stebėti ataskaitas reikalingas Jūsų verslo analizei.

Galėsite priimti mokėjimus iš įvairių šalių bankų išduotų mokėjimo kortelių. O surinkti pinigai visuomet bus pervedami į Jūsų pasirinktą banko sąskaitą kitą darbo dieną.

Teikiame mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugą tiek privatiems, tiek juridiniams prekybininkams. Jums tereikia turėti savo banko sąskaitą ir susisiekti su mumis dėl bendradarbiavimo.

Mūsų įranga ir sistema dirba itin sklandžiai ir kokybiškai. O jei iškils bet kokie klausimai ar problemos, mūsų servisas visada bus pasiruošęs Jums padėti.