SoftPOS

Ateities mokėjimų link

Ženkite pirmą žingsnį

Norite surinkti mokėjimus, bet neturite daug kasdieninių transakcijų? Negalite prisirišti prie vietos? Esate laisvadarbis, mugių dalyvis, grožio meistras ar kitas lankstumo ieškantis prekybininkas ir paslaugų teikėjas?

Ar žinote, kad dabar galite surinkti įmokas tiesiog į savo telefoną? Štai ką mes vadiname inovacija ir komfortu!

Jums nebereikės turėti įprastų mokėjimo skaitytuvų ir nebereikės mokėti nuomos už juos. Galėsite naudotis tiesiog savo Android telefonu, todėl sutaupysite itin ženklią pinigų sumą.

Kas tai?

Ši technologija vadinama SoftPOS arba dar kitaip – Tap to Phone.
Kol kas ši galimybė yra prieinama tik Android vartotojams, tiesiog atsisiunčiant programą į telefoną.

Ši galimybė yra tikras išsigelbėjimas ir aukščiausias patogumo lygis ypač patiems mažiausiems prekybininkams, kurie nori būti mobilūs ir neturi labai daug mokėjimų kiekvieną dieną.

Naudojant SoftPOS galėsite saugiai priimti bekontakčius mokėjimus išmaniaisiais Android įrenginiais. Taip jis taps Jūsų skaitmeniniu mokėjimo terminalu bet kur ir bet kada.

Mobiliuoju telefonu galėsite priimti mokėjimus kortelėmis, mobiliosiomis piniginėmis ir nešiojamaisiais NFC įrenginiais.

Nesvarbu kokį verslą turite – ČEKIS taps Jūsų partneriu, kuris padės pasinaudoti didžiuliu „Tap to Phone“ potencialu ir pritaikys jį būtent Jūsų poreikiams.

Paverskite savo išmanųjį Android įrenginį bekontakčiu pardavimo vietos įrenginiu ir naujausių technologinių sprendimų pagalba supaprastinkite savo gyvenimą. Susisiekite su mumis norėdami gauti daugiau informacijos!

Prekybininkai bet kur gali saugiai priimti bekontakčius mokėjimus jau turimais „Android“ išmaniaisiais įrenginiais. Tiesiog atsisiųsdami programą.
Naudojant SoftPOS, bet kuris „Android“ įrenginys gali būti jūsų mokėjimo terminalas.
Programinės įrangos SoftPOS sprendimas, leidžiantis jums savo mobiliuoju telefonu priimti mokėjimus kortelėmis, mobiliosiomis piniginėmis ir nešiojamaisiais NFC įrenginiais.
Dabar net patys mažiausi prekybininkai gali lengvai priimti skaitmeninius mokėjimus.
Kad ir kokį verslą turite ČEKIS mokėjimų sistemoje, yra partneris, kuris padės Jums pasinaudoti didžiuliu „Tap to Phone“ potencialu.
Mokėjimų priėmimo išplėtimas išmaniuosius telefonus paverčiant bekontakčiais pardavimo vietos įrenginiais.